Blog dla nastolatek

Miłość – Seks – Przyjaźń

Wybór bielizny erotycznej

Obecnie praktycznie wszędzie można dostrzec erotykę czy to w telewizji, Internecie i wielu innych środkach przekazu medialnego. Chodzi tutaj przede wszystkim o piękno kobiety, która staje się przedmiotem pożądania i pragnienia zmysłów męskich. Nieodłącznym elementem, który jest związany z erotyką jest niewątpliwie kusząca, podniecająca oraz działająca na zmysły bielizna.

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Od wielu lat prymat na świecie wiedzie bielizna damska, a przede wszystkim stringi, dzięki którym kształty kobiece są znacząco podkreślane. Stringi to taki rodzaj bielizny, który uwypukla pośladki. Czyni to przede wszystkim poprzez cienkie paski, z których się składa. Przypomina on w znaczącym stopniu sznurek, który chowa się między pośladkami. Jednak stringi to nie tylko uwypuklanie swojego ciała, by je można było eksponować. Continue reading „Wybór bielizny erotycznej”

Dla kogo bielizna erotyczna?

Powszechnie przyjęło się, że różnego rodzaju bielizna erotyczna pasuje kobietom, które bardzo chętnie pokazują swoje kobiece ciało, które niewątpliwie kusi nie jednego mężczyznę. Jak już wyżej wspomniano częścią bielizny erotycznej, która spełnia też cechy bielizny estetycznej i po prostu wygodnej to na pewno stringi.

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Od wielu lat prawie każda młoda kobieta, gdyż to ten rodzaj kobiet nosi tego typu bieliznę, posiada we własnej szafce z bielizną różnego rodzaju stringi. Przejawiają się one różnego rodzaju kolorami, materiałem wykończenia a także koronką, którą nie wszystkie posiadają. Ewenementem jeśli chodzi o stringi jest niewątpliwie fakt, iż coraz więcej mężczyzn nosi tego typu bieliznę. Często jest to krytykowane przez pozostałą część płci brzydkiej, iż część z nich nosi stringi. Wiele osób uważa, iż wygląd pośladków męskich, na które nałożone są owe stringi nie wygląda estetycznie. Continue reading „Dla kogo bielizna erotyczna?”

Rozmiary prezerwatyw

W dzisiejszych czasach rynek, który zajmuje się branżą erotyczną, wprowadza do obiegu coraz to nowsze modele. Już nikogo nie dziwią różnego rodzaju atrybuty erotyczne, które mają wprowadzić element zabawy do życia seksualnego dwojga partnerów. Obecnie ciężko zrozumieć, czego jeszcze człowiek nie wymyśli jeśli chodzi o tą kwestię.

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o prezerwatywy, gdzie mamy już do czynienia z takim rozwojem, o którym jeszcze kilka lat temu nie można było mówić. Mam tutaj na myśli różnego rodzaju prezerwatywy, które różnią się co do rozmiarów. Najsłynniejsi producenci, którzy specjalizują się w produkcji tego rodzaju środka antykoncepcyjnego, poszli o krok do przodu. Wprowadzili różnego rodzaju atrakcje, które umilą znacznie życie intymne. Continue reading „Rozmiary prezerwatyw”

Bielizna na pierwszą randkę

Stringi stanowią taki element bielizny, który w znaczącym stopniu podkreśla kobiece czy też męskie krągłości. Stringi to taki rodzaj bielizny, dzięki któremu są pobudzane ludzkie zmysły, fantazje erotyczne. Tego rodzaju bielizna wpływa niebywale na pobudzenie mężczyzny. Kobieta, gdy chce pobudzić mężczyznę, bardzo często zakłada stringi, uwypuklając swoje naturalne piękno.

para
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Mało jest mężczyzn, u których taki widok nie wywoła żadnych myśli o naturze erotycznej. Stringi coraz częściej stanowią jednak element bielizny, dzięki któremu można powagę związaną z tego rodzaju bielizną, zamienić w żart. Chodzi tutaj przede wszystkim o coraz częściej spotykane prezenty, którymi są stringi. Nie brakuje wielu okazji, w których można podarować komuś bliskiemu tego rodzaju prezent. Może on być śmieszny, dzięki czemu rozbawi samego obdarowanego, jak i pozostałą grupę znajomych. Continue reading „Bielizna na pierwszą randkę”